O nas

Wizja

Firma AWM Budownictwo S.A.  została stworzona z myślą o poprawie standardu i jakości życia swoich klientów poprzez budowanie nowoczesnych obiektów, spełniających wszelkie wymagania jakościowe.

Misja

AWM Budownictwo S.A. jest spółką  opierającą się na solidnym fundamencie łączącym wszystkie elementy jakimi powinna cechować się firma budowlana w obecnych czasach. Rzetelność, płynność i terminowość  wykonania powierzonych zadań,  oraz dbałość o stworzenie bezpiecznych i dogodnych  warunków pracy swojej kadrze – dzięki wszystkim tym cechom możemy zapewnić swoim klientom wykonanie wysokiej klasy obiektów mieszkalnych, biurowych czy użytkowych, które wyróżniają się szczególnymi walorami funkcjonalnymi i estetycznymi.

Nasz dorobek zawodowy, doświadczenie oraz profesjonalizm został sprawdzony na najbardziej prestiżowych budowach nie tylko na Dolnym Śląsku. Wiele z inwestycji powstałych w tym czasie, zrealizowanych zostało z wiodącym udziałem inżynierów i pracowników pracujących obecnie w spółce AWM Budownictwo S.A. To właśnie Ich fachowa wiedza, poparta wieloletnim doświadczeniem i  posiadanymi uprawnieniami pozwalają firmie stosować wiele  innowacyjnych rozwiązań inżynieryjno – technologicznych.

Pragniemy aby stosunki z naszymi klientami zawsze oparte były  na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Nasi klienci postrzegają Nas jako profesjonalnego partnera , co często gwarantuje nam długoterminową perspektywę współpracy.